niedziela, 22 stycznia 2012

64.Newsy modowe.

Newsy modowe
Trendy jesienne
Jeśli myślisz, że łańcuchy, zwane potocznie kajdanami nie są modne, mylisz się. Bransolety tego rodzaju lansują projektanci i to nie byle jacy. ChanelLanvin, czy Salvatore Ferragamo to tylko niektórzy z nich!

Wiosną pomyśl o tym by swoim strojom dodać modne akcenty. Najłatwiej odświeżony look uzyskasz dzięki dodatkom, a tych w wiosenno-letnim sezonie nie powinno zabraknąć w żadnej stylizacji.

A łańcuchy tego typu to hit nadchodzącego sezonu wprost z wybiegów Mediolanu i Paryża. Jednakże ich niezbyt dobra renoma, może zaszkodzić popularności.

 A jak wy oceniacie ten trend?Szpic uznawany był do niedawna za niemodny a nawet obciachowy. To o już historia, bo projektanci znów je lansują! Trójkątne noski pojawiły się na wybiegach u: Prady, Stelli McCartney i Louis’a Vuitton’a.Najmodniejsze Marynarki/ Żakiety. 
Prosto z wybiegów!


W tym sezonie krótkie, dopasowane żakiety chowamy głęboko w szafie. Zima należy do obszernych marynarek! Na swoich wybiegach lansowali je prawie wszyscy projektanciTo na  tyle. Dziękuje za wszystkie miłe komentarze. Każdy się liczy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz