Muzyka .

Jednym z moich zainteresowań jest słuchanie muzyki , lubię każdy rodzaj ale najbardziej rock , pop i R&B.Nie mam swojej ulubionej piosenki , poprostu trudno mi wybrać Z polskich wokalistów najbardziej lubię Ade Szulc która gra w zespole Chilitoy . Uważam że ma bardzo duzy talent . Śpiewa raczej Pop . Doszła do finału X factor i tam zasłynęła .
Jeżeli biorac pod uwagę zespoły Rockowe , trochę electro to najbardziej lubie The Knife , Szczególnie piosenkę " Pass On This ,. Jest poprostu świetna , tak samo jak jej tekst i teledysk .Zespół ogólnie ma bardzo dobre piosenki , warte posłuchania , Lubię jeszcze I blame coco , ten zespół nie jest zbyt znany ale uważam że jest po prostu świetny .

Jeżeli miałabym stwierdzic jakiego wokalistę Popu lubię najbardziej , z czystym sumieniem stwierdziłabym że Rihannę , oraz Adele . Lubie je bardzo , ich muzyka nigdy mi sie nie nudzi , ale lubie tez wielu innych wokalistów takich jak : Shakira , Avril Lavigne ,  Taylor Swift , Kesha , oraz wiele wiele innych . Lubię bardzo piosenkę " Bounce " , w której nie umiem poznac rodzaju muzykę .Oraz bardzo lubię Kate Earl , Kate Nash i Amy Winechouse. Która niestety umarła . Co niestety jest bardzo smutne ..